Road Trip Olympia Amateur- 1.den

Road Trip Olympia Amateur- 1.den

Pavel Vacek | 30. 10. 2015

1. den: Odjez z BFC Česká Lípa do 2817 km vzdálené Malagy ve Španělsku.  

První zastávka se odehrávala v pražském Makru,kde jsme nakoupili 20 kusů šmakounů a pokračovalo se dál. Následující zastávka byla plánována ve fitness v německém Nürnbergu . Kde jsme původně plánovali točit video z tréninku zad. Bohužel jsme se dozvěděli, že ve fitness MC Fit není možno natáčet, ani fotografovat. Avšak se nám povedlo udělat tajně pár fotek a videí. Fitness MC Fit nás velmi zklamalo svým jednáním, vybavením a celkovou atmosférou. Jediným pozitivem bylo, že první vstup pro nové zákazníky je zdarma. Ve 23:00 jsme se opět vydali na cestu směr Francie. Po necelé hodině cesty jsme zastavili v MC Donalds, kde Petr a Pavel měli čas na krátký spánek. V této pobočce bylo velmi špatné připojení na wifi síť, tudíž jsme nemohli publikovat první report v čas. Hlášky dne: Pavel: „Co tohle je.” Petr: „Tohle je zácpa Pavle.” Pavel: „ A to nemůžou ku*va trochu jet.”

Road trip Olympia Amateur- den první

Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první Road trip Olympia Amateur- den první

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží