Professional WPC 80: Proč se tak prodává?

Professional WPC 80: Proč se tak prodává?

Pavel Vacek | . .
I přes výrazné zdražení CFM instantního syrovátkového proteinu jsme tuto nejlepší surovinu nenahradili ničím levnějším! A Vy jste to poznali, a proto ho tolik vyžadujete. Stačí se podívat na hodnocení zákazníků v e-shopu Ronnie.cz - všechny příchutě se blíží ke 100% spokojenosti skutečných zákazníků, kteří tento protein koupili a užívají ho! Takže žádná vymyšlená čísla, ale skuteční uživatelé! I nadále máte od společnosti Extrifit jediný 100% instantní CFM protein s trávicími enzymy. Tuto nejvyšší možnou kvalitu v poměru k ceně Vám nenabídne na celém trhu nikdo. Jen Extrifit.
Extrifit WPC 80 je dlouhodobě nejoblíbenější a také nejprodávanější protein. Výborně chutná a jeho složení je to nejlepší, co lze dnes vyrobit. CFM INSTANT + PŘÍRODNÍ TRÁVICÍ ENZYMY. Strávení WPC 80 je naprosto hladké a bezproblémové. 80 - JPG.jpg
  • vyrobený nejmodernější technologií - CFM
  • CFM je zastoupeno ze 100 %
  • JE 100% INSTANTNÍ
  • nepráší
  • nedělá hrudky
  • vyroben ze surovin pocházejících z EU
  • přírodní trávicí enzymy - dokonalá stravitelnost beze ztrát
  • výborně chutná

NOVÉ PŘÍCHUTĚ
- vynikající a přirozené

NOVÁ JAHODA - s pravými sušenými jahodami. Neuvěřitelný rozdíl! Musíte zkusit!

BORŮVKA - přirozená borůvková chuť. Budete velmi překvapeni a tuto novou příchuť si ihned oblíbíte. Pozor, přírodní fialovou barvu dělají skutečné rozemleté borůvky - žádná chemie! A samozřejmě opět perfektně rozpustný a špičkově vstřebatelný CFM protein.

ČOKOLÁDA S KOKOSEM - pro milovníky čokolády, kteří chtějí něco nového a přitom i nadále zůstat věrni nejlepšímu proteinu WPC 80. Tato příchuť je bez přehánění luxusní. Pravá čokoláda je v ní silně cítit a přidané kokosové aroma jí dává vůni a chuť opravdové čokoládovo-kokosové Margotky.

ČOKOLÁDA - vylepšená o 100 %. Nyní daleko více čokoládová. 12431_2

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží