Pro World Masters Championships 2011

Pro World Masters Championships 2011

Pavel Vacek | . .
O uplynulém víkendu se konala profesionální soutěž kategorie Masters, kde se ukázali takové osobnosti jako Ronnie Coleman, Andy Haman, Lou Ferrigno, Lee Haney a mnoho dalších. Mimo jiné se soutěže zúčastnil \"československý\" veterán Pavol Jablonický. Konkurence byla veliká a nakonec si další zlatou medaili odnesl ostřílený Dexter Jackson, Který opět předvedl perfektní připravenost.


VITEZ.JPG Kompletní výsledky:1. Dexter Jackson
2. Toney Freeman
3. Bill Wilmore
4. Edward Nunn
5. Troy Alves
6. Darrem Charles
7. Ricky \"Tricky\" Jackson
8. Roland Cziurlok
9. Pavol Jablonicky
10. Lee Apperson
11. Samir Bannout
12. Stan Frydrych
13. Andreas Cahling

  Exhibice

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží