Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010

Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010

Pavel Vacek | 13. 11. 2015

Čas nekompromisně ubývá a my bedlivě sledujeme, jak jsou na tom s formou naši \"Extrifiťáci\" před letošním Mistrovstvím České Republiky v kulturistice. Tentokrát jsme si vzali na mušku Vojtu Koritenského, který předsoutěžní dietu zahájil 1.3. 2010. Vojta si dal za cíl udržet co nejvíce svalové hmoty oproti minulém roku a podle fotek vidíme, že mu to pěkně vychází. Více hmoty, forma už pěkně graduje do kvality, změny jsou vidět každým týdnem. Posuďte sami na fotografiích níže, kde můžete porovnat Vojtu s rozdílem jedenácti dnů a úbytkem téměř čtyřech a půl kila.

Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010

Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010 Příprava EXTRIFIT TEAMU - Forma Vojty Koritenského necelý měsíc před MČR 2010

Komentáře:

Nejnovější články

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny

Autor článku: Pavel Vacek

Pokud by se dal někdo označit za objev letošní sezony, byla by to nepochybně Kateřina Holmanová. Katka do jarní sezóny vlétla doslova jako uragán a smetla všechny soupeřky, co jí stály v cestě. Není zvykem, že by někdo absolvoval všechny pořádané soutěže v jarní části sezony a už vůbec není zvykem, aby je všechny vyhrál s bilancí šesti zlatých medailí a čtyř Absolutních vítězství. Seznamte se tedy s Absolutní vítězkou Mistrovství Čech, Mistryní republiky a vítězkou všech pořádaných pohárových soutěží Katkou Holmanovou. 

Zobrazit celý článek

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny