Petr Vaniš- Aktuální forma

Petr Vaniš- Aktuální forma

Pavel Vacek | . .

Včera zavítal na návštěvu do vyhlášené liberecké posilovny FITMEXX Petr Vaniš, aby tam potrápil svůj biceps a triceps. Jeho trénink byl sestaven z několika supersérií cviků, které můžete vidět na fotografiích.

Petr se momentálně připravuje na soutěž NEW ZEALAND IFBB PRO MEAN\'S 212 lbs, která se koná již 15. března. Tuzemští fanoušci budou mít možnost vidět závodit Petra na Mozoláni Classic 4. května.

Petrovu aktuální formu můžete posoudit z aktuálních fotek. Pokud byste ji chtěli vidět pěkně naživo, společně s další hromadou svalů členů Extrifit Teamu, přijměte pozvání na Extrifit Training Day již tuto neděli.

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží