Petr Vaniš a Jakub Šubrt- Seminář v Mostě

Petr Vaniš a Jakub Šubrt- Seminář v Mostě

Pavel Vacek | 12. 11. 2015

Pokud pocházíte ze Severních, nebo Západních Čech a odradila vás od návštěvy Extrifit Training Day příliš velká vzdálenost, máte další možnost, jak vyslechnout cenné rady od vynikajících kulturistů právě u vás.  

Do Mosteckého Bulldog Gymu přijíždí na seminář držitel titulu Mr. Universe, český profesionál IFBB,  účastník soutěže Mr. Olympia- Petr Vaniš! Neméně významný doprovod mu bude dělat držitel bronzové medaile z prestižní soutěže Olympia Amateur, supertalentovaný Jakub Šubrt!  

Oba dva budou k dispozici pro vaše otázky během semináře pro vás a zároveň vám předvedou profesionální tréninky na moderním zařízení Bulldog Gymu Most. Na vás už jen bude, klást jim dotazy a sebrat odvahu ke společnému tréninku. Seminář je pro vás zdarma, trénink v posilovně si zaplatíte podle aktuálního ceníku Bulldog Gymu. Připraveny jsou pro vás drobné dárky od společnosti Extrifit.  

Kdy a kde se to koná? Seminář začne tuto neděli 21. 9. od 14 hod. v Bulldog Gym, K.H. Máchy 344, Most

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží