Petr Března ve Vegas

Petr Března ve Vegas

Pavel Vacek | . .

No, tak už máme pro vás, nedočkavce, slíbené fotky Péti Březny z jeho pracovního pobytu z Las Vegas. Bohužel vám nemůžeme nabídnout fotografie přímo z focení pro sponzora UNCS, neboť je vcelku logické, že zmíněná firma nechce odhalit nejmodernější trendy sportovně-společenské módy. Inu konkurence nikdy nespí.

Bohužel vám nemůžeme nabídnout ani fotky plné těžkých vah, brutálních svalů a amerického fitness stylu. Petr totiž, jakkoli se to v dnešních ultramrazivých dnech zdá neuvěřitelné, dostal úpal, jenž si přivodil v jednom z náročných pracovních dní. A tak na těžké tréninky nebylo ani pomyšlení.

Vemte tedy zavděk aspoň několika vyloženě turistickými momentkami, které zachycují celkovou atmosféru pobytu. Na snímcích najdete známé tváře společnosti UNCS, Timeu Majorovou, uděláte si obrázek o současných objemech Jaye Cutlera, seznámíte se s paní Březnovou a z fotek na vás dýchne nefalšovaná letní atmosféra z pobytu v Las Vegas a výletu do Beverly Hills.

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží