OLYMPIA WEEKEND 2013

OLYMPIA WEEKEND 2013

Pavel Vacek | . .
Rok s rokem se sešel a máme tu další ročník nejprestižnější profesionální soutěže Mr. Olympia 2013. Poprvé se sešli všichni účastníci soutěže na Olympia meeting kde \"vyfasovali\" svá soutěžní čísla a další informace ke startu. Další setkání proběhlo na veřejně přístupné prezentaci s konferencí a nakonec měli závodníci možnost se ještě setkat s fanoušky a rozdat pár autogramů, než nastoupí na prkna ve víkendovém klání o nejprestižnější titul profesionální kulturistické kariéry. Níže Vám přinášíme fotogalerie z těchto setkání a samozřejmě budeme sledovat dění po celý víkend a přinášet Vám čerstvé informace z Las Vegas.


Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží