Olympia Weekend 2011 - Semifinále

Olympia Weekend 2011 - Semifinále

Pavel Vacek | . .
  Už je to tady ! Nejočekávanější událost profesionální kulturistické scény začala dnes ráno našeho času v Las Vegas. Již delší dobu všichni sledují formu jednotlivých borců, kteří se utkají o nejprestižnější titul. Dnes se rozhodne, kdo se po dlouhé době příprav postaví na přední příčky. S kartami zamíchalo před začátkem soutěže zranění Branche Warrena. Asi nejvíce sledovaná je dvojice Jay Cutler a Phil Heath. Jako vždy všichni očekávali, kdo se objeví v prvním porovnávání. Dle verdiktu rozhodčích se bude o první příčky rozhodovat mezi šesticí – Jay Cutler, Phil Heath, Dennis Wolf, Victor Martinez, Kai Greene, Dexter Jackson .
Kdo letos bude králem profesionální kulturistiky ? Posuďte sami podle semifinálových fotografií a tipněte si vítěze !

  POROVNÁVÁNÍ \"TOP 6\"


_PB11534wtmk_FEBYSZTAJN.JPG

  HEATH VS CUTLER

_PB24027wtmk_BRNQHYTADM.JPG JAY CUTLER  PHIL HEATH

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží