NY PRO 2013 - Finálové výsledky

NY PRO 2013 - Finálové výsledky

Pavel Vacek | . .
Další ročník profesionální soutěže NY PRO 2013 je za námi a známe tak dalšího šampiona, který se utká o trofej legendární Mr. Olympia. Konkurence byla opět velká a podle výběru rozhodčích do prvního porovnávání se rozhodovalo mezi  Victorem Martinezem, Juan Morelem a v neposlední řadě monstrózním Mamdouh Elssbiay.

Mamdouha na soutěž připravoval zkušený Dennis James, který nenechal nic náhodě a jeho svěřenec šokoval nejen neskutečným objemem ale celkovou vyvážeností postavy v dobré kvalitě. A to rozhodlo i v jeho prospěch a získal tak svůj první profesionální titul.

Druhé místo tak zbylo na Victora Martineze, který se po dlouhé pauze vrátil opět na soutěžní pódia a nevedl si tak vůbec špatně. Na třetí příčce pak skončil Juan Morel, který se velice zlepšil a byl tak příjemným překvapením.

Na našeho Dalibora hájka zbylo v nadupané konkurenci až patnácté místo. V jeho neprospěch hrála je ho výška, která v porovnání s ostatními srážela jeho objemnost. Jak je vidět tak úroveň profesionálních soutěží se stále posunuje a prosadit se je stále těžší a těžší.

Níže Vám přinášíme finálové fotografie a videa. Na článku se pracuje

_PB73255

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží