Nasser El Sonbaty R.I.P.

Nasser El Sonbaty R.I.P.

Pavel Vacek | 09. 11. 2015

  Arnold Classic šampion z roku 1999 nás včera navždy opustil ve svých 47 letech. Několikrát se ve své kariéře ocitl krůček od získání nejprestižnějšího titulu Mr. Olympia, když se opakovaně kvalifikoval a umisťoval se v první desítce a někdy ho dělilo doslova pár příček od vítězství. V roce 1997 skončil na druhém místě za legendárním Dorianem Yatesem, když ho mnozí přihlížející viděli na první příčku. Zůčastnil se více jak padesáti IFBB Pro soutěží, což je samo o sobě obdivuhodné!

Příčina jeho úmrtí není známá, spekuluje se o infekci, možná malárii, možná kombinace obojího.

Každopádně svět kulturistiky přišel o famózního profesionála, který udivoval své fanoušky obrovskou hmotou a zároveň symetrií. Ať odpočívá v pokoji...


Nasser_El_Sonbaty_176

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží