MR. EUROPE 2011: ROCKEL ZÍSKAL ZLATO, LEWIS SE KVALIFIKOVAL NA MR. OLYMPIA !

MR. EUROPE 2011: ROCKEL ZÍSKAL ZLATO, LEWIS SE KVALIFIKOVAL NA MR. OLYMPIA !

Pavel Vacek | . .
uvodni.jpg   O tomto víkendu se ve Španělsku konala další profesionální soutěž s názvem MR. EUROPE 2011. Profesionálové zde bojovali o finanční odměnu v celkové výši 25 000 euro a kvalifikaci na Mr. Olympia 2011. První místo získal zaslouženě Ronny Rockel, který byl ostrý jako břitva a neměl větší slabiny. Na druhém místě tentokrát skončil Roelly Winklaar, který byl také ve výborné formě, ale prostě tam něco chybělo. Někteří tvrdí, že to může být příliš dlouhým držením závodní formy a tím způsobené stagnace. Příjemným překvapením bylo třetí místo \"Flexe\" Lewise, který zazářil minulý týden ziskem zlata na British GP v lehčí kategorii do 202 liber. Díky získanému bronzu se kvalifikoval na Mr. Olympia weekend a necháme se překvapit za jakou kategorii nastoupí.


uvodni2.jpg   1. RONNY ROCKEL 2. Roelly Winklaar 3. Flex Lewis 4. Robert Piotrkowicz 5. Toney Freeman 6. Essa Obaid   POROVNÁVÁNÍ

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží