Mozolani Pro Classic - skvělé 4. místo pro Vojtu!

Mozolani Pro Classic - skvělé 4. místo pro Vojtu!

Pavel Vacek | 09. 11. 2015

Jednou z nejsledovanějších osobností letošního Mozolani Classic byl bezesporu Vojta Koritenský, který je čerstvým českým profesionálem a absolvoval zde svoji první soutěž s tímto statusem.  

Celá příprava tak probíhala jinak, než byl Vojta zvyklý. Jeho cílem bylo vypadat ostře a kvalitně a mezi ostřílenými profíky se neztrácet. To se mu dle našeho názoru povedlo a vybojoval cenou čtvrtou příčku.  

Tím se zařadil do kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2015 a získal první 2 body, které ho tak řadí na deváté místo v celkové kvalifikaci na tuto nejprestižnější kulturistickou profesionální soutěž.  

Vojtovi posíláme velkou gratulaci a jen tak dál!
 

1. Marian Čambal

1. Marian Čambal 1. Marian Čambal 1. Marian Čambal 1. Marian Čambal 1. Marian Čambal

2. Khalid Almohsinawi

2. Khalid Almohsinawi 2. Khalid Almohsinawi 2. Khalid Almohsinawi 2. Khalid Almohsinawi 2. Khalid Almohsinawi

3. Thomas Benagli

3. Thomas Benagli 3. Thomas Benagli 3. Thomas Benagli 3. Thomas Benagli 3. Thomas Benagli

4. Vojtěch Koritenský

4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský 4. Vojtěch Koritenský

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží