MOTO EXTRIFIT

MOTO EXTRIFIT

Pavel Vacek | . .
images.jpg
 Pravděpodobně jste zaznamenali na těchto stránkách článeček, kde jsme halasně oznamovali příchod nového člena Extrifit teamu. Přiložená fotografie přece jen napovídala, že půjde z části o malou recesi. Přesto jsme si, vlivem okolností, dali trochu na čas s odhalením a nyní je zde chvíle, kdy vám můžeme hrdě ukázat první snímky našeho motocyklového stroje zn. Suzuki ve válečných barvách Extrifitu
 Ambice na proniknutí do seriálu GP sice nejsou na místě, ale pokud by se vybírala nejhezčí motorka s nejhrozivějším kukučem, jistě bychom nebyli bez šancí. Takže zkrátka a jasně řečeno, časy Valentina Rossiho sice nezajíždíme, ale aspoň máme hezčí mašinu.  Nebo se snad mýlím?

Komentáře:

Nejnovější články

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny

Autor článku: Pavel Vacek

Pokud by se dal někdo označit za objev letošní sezony, byla by to nepochybně Kateřina Holmanová. Katka do jarní sezóny vlétla doslova jako uragán a smetla všechny soupeřky, co jí stály v cestě. Není zvykem, že by někdo absolvoval všechny pořádané soutěže v jarní části sezony a už vůbec není zvykem, aby je všechny vyhrál s bilancí šesti zlatých medailí a čtyř Absolutních vítězství. Seznamte se tedy s Absolutní vítězkou Mistrovství Čech, Mistryní republiky a vítězkou všech pořádaných pohárových soutěží Katkou Holmanovou. 

Zobrazit celý článek

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny