Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 - Všichni závodníci EXTRIFIT TEAMU SE STALI VÍTĚZI !!!

Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 - Všichni závodníci EXTRIFIT TEAMU SE STALI VÍTĚZI !!!

Pavel Vacek | 13. 11. 2015

Dne 12.6.2010 se konalo historicky první mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA s mezinárodní účastí. Jedním ze sponzorů této soutěže byla také společnost Extrifit, která věnovala věcné ceny pro vítěze jednotlivých kategorií v podobě doplňků stravy. Celá soutěž probíhala hladce, publikum tvořilo tu správnou atmosféru a závodníci byli velice dobře připraveni. Celková úroveň byla opravdu vysoká. Na soutěž jeli také členové našeho Extrifit Teamu a vedlo se jím opravdu fantasticky ! Největší triumf celé soutěže si vybral Vojta Koritenský, který se stal se svoji neskutečnou formou absolutním mistrem České a Slovenské republiky pro rok 2010 poměrem hlasů rozhodčích 6:1. Níže jsou zveřejněny kompletní výsledky jednotlivých kategorií a fotogalerie z vyhlášení absolutního vítěze. V průběhu dne bude doplněna fotogalerie ze všech kategorií.

 

Masters

1. Ivo Havíř
2. Tomáš Nosek
3. Miroslav Dokoupil
4. Ernst Barnet (Rakousko)
5. Miroslav Řezníček
6. Jindřich Bardoň
 

Ženy Figure

1. Karolína Holubcová
2. Kristýna Kudynová
3. Ivana Mahlíková
4. Lejsa Holdsová

 

Junioři

1. Igor Illés (Slovensko)
2. Thomas P.
3. Jan Kittner
4. Adrián Kočiš (Slovensko)
5. Petr Blažek

 

Men IV

1. Vojtěch Koritenský (absolutní vitěz)
2. Tomáš Mahrik
3. Zbyněk Dušánek
4. František Horváth
5. Libor Vojkůvka

 

Men III

1. Jindřich Michálek
2. Kamil Gorecki
3. Jaroslav Preradovič
4. Roman Maršálek
5. Jakub Šubrt
6. Michal Puček

 

Men II

1. Martin Holub
2. Slavoj Bednář
3. Otakar Hrdlička
4. Igor Illés (Slovensko)
5. Michal Šmejda
6. Thomas P.
7. Petr Soukup
8. Roman Špaček
9. Jan Horák

 

Men I

1. Jiří Borkovec
2. Tomáš Tóth
3. Robert Smutný
4. Lubomír Krhut (Slovensko)
5. Vlastimil Kalaš
6. Jan Staňa
7. Jan Hiblbauer
8. Pavel Slába
9. Patrik Parchantský
10. Jan Hubáček
11. Pavel Kočvara
12. Lukáš Viták
13. Dušan Dostál

Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010

Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010 Mistrovství České a Slovenské Republiky federace NABBA 2010

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží