Mikina a šejkry Extrifit- jak je získat zdarma?

Mikina a šejkry Extrifit- jak je získat zdarma?

Pavel Vacek | . .
Jak už si mnozí z vás všimli, o víkendu byl zahájen prodej doplňkového zboží značky Extrifit. Jedná se o šejkry a především o tolik poptávané mikiny. Tyto položky si můžete objednávat zcela samostatně za uvedené ceny, ale mnoho z vás by jistě uvítalo informace, kterak získat tento sortiment zdarma, že?   Tak tedy u šejkrů je těch možností hned několik. Šejkr Extrifit bude zdarma ke každé objednávce nad 2000,- Kč.Pro získání šejkru v požadovaném barevném provedení uveďte tuto informaci do poznámky na koci objednávky. Dále pak bude distribuován zdarma k jednotlivým produktům v rámci akčních nabídek. Tzn., že například nyní je možné ho získat zdarma také k vynikajícímu Long 80 a Go Pro 30. longsejkr gosejkr
Ale šejkr představuje marginální položku, která jistě nikomu díru do rodinného rozpočtu neudělá. Zato kvalitní mikina značky Extrifit představuje pro mnohé již poněkud větší výdaj. Ale přesto, nebo možná právě proto, vám dokážeme nabídnout tuto designově vydařenou mikinu zcela zadarmo!

Stálí zákazníci našeho e-shopu jistě znají a také hojně využívají bonus za pátou objednávku. Jedná se o to, že za každou pátou objednávku přesahující v součtu 5 tisíc korun si mohou vybrat z deseti produktů výrobky v celkové hodnotě až 1554,- Kč. A to opět zcela zdarma!
A nyní, jako 11 produkt v této nabídce, máte možnost objednat si tuto naši mikinu EXTRIFIT. A to opět bez jediné koruny navíc. Dalším důležitým faktorem je fakt, že tato mikina nebude distribuována do jiných shopů ani kamenných obchodů a její získání je možné pouze na Extrifit.cz mikina předek mikina zadek

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží