MČR a SR NABBA 2010: Volne sestavy Extifit teamu

MČR a SR NABBA 2010: Volne sestavy Extifit teamu

Pavel Vacek | 13. 11. 2015

  Přinášíme Vám záznam z Mistrovství České a Slovenské Republiky v kulturistice Federace NABBA 2010, kde excelovali naši členové Extrifit Teamu při finálové volné sestavě. Jak uvidíte a uslyšíte, atmosféra byla opravdu skvělá a publikum podporovalo závodníky co to šlo. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

http://www.stream.cz/object/483413-mcr-a-sr-nabba-2010-vojta-koritensky

http://www.stream.cz/object/483438-mcr-a-sr-nabba-2010-karolina-holubcova

http://www.stream.cz/object/483427-mcr-a-sr-nabba-2010-martin-holub

http://www.stream.cz/object/483419-mcr-a-sr-nabba-2010-slavoj-bednar

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží