Martin Holub měsíc před MS NABBA v Brazílii

Martin Holub měsíc před MS NABBA v Brazílii

Pavel Vacek | . .
IMG_7124.jpg   Martin Holub se připravuje na nadcházející MS federace NAC, jež se koná 4. 6. 2011 v Lucembursku a vrchol formy musí kulminovat na MS NABBA v Brazílii o týden později. Fanoušci Martina Holuba mají možnost tohoto špičkového borce spatřit na vlastní oči také na domácí půdě a to na nominační soutěži NABBA CZECH EUROPEAN CUP 29. 5. v Brně. 
 Fotky byly pořízeny včera v Jabloneckém Extrifit Gymu při tréninku prsních svalů a vy sami můžete posoudit připravenost člena Extrifit Teamu na nadcházející sezónu. Není třeba snad ani dodávat, že Martin se ve své přípravě plně spoléhá na výrobky značky Extrifit. Fotografie formy ze sobotního Mistrovství Čech IFBB Rumburk

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží