Máme první 3 výherce lístků na EVL'S Prague 2013 !!!

Máme první 3 výherce lístků na EVL'S Prague 2013 !!!

Pavel Vacek | . .
EVLS
Minulý týden ve čtvrtek jsme spustili soutěž o vstupenky na mimořádný kulturistický zážitek- profesionální soutěž EVL’S Prague 2013.
Výhercem vstupenky se stala každá třicátá objednávka v e-shopu Extrifit.cz

Novými majiteli vstupenek na EVL’S Prague 2013 tedy jsou:

  • VLADIMÍR ČÁSTKA, PRAHA – Objednávka v hodnotě 7 113,- Kč
  • RICHARD TRÁVNÍČEK, CHVALETICE- Objednávka v hodnotě 1043,- Kč
  • LENKA POŘIZOVÁ, JABLONEC NAD NISOU- Objednávka v hodnotě 2098,- Kč
Všichni výherci budou vyrozuměni o své výhře e-mailem.

Jak je vidět na výši objednávek, v této soutěži rozhoduje pouze a jenom štěstí, nikoliv hodnota objednávky a zkusit štěstí zde může skutečně kdokoliv. Ve hře jsou vstupenky v hodnotě 1450,-/ks !!!

POZOR DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ.

Zároveň však musíme uznat chybu v nastavení frekvence výher. Jak sami vidíte, 10 lístků by nám stačilo tak na maximálně 14 dní. Chceme dát šanci i těm zákazníkům, kteří objednali teprve nedávno, ještě před vyhlášením této skvělé soutěže a chceme rozprostřít losování do delšího časového úseku.

Od poslední výherní objednávky tedy bude vyhrávat každá 150 objednávka. 1-nahled

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží