Krásné a hravé vánoce.

Krásné a hravé vánoce.

Pavel Vacek | . .

Vážení čtenáři,


jistě jste si již povšimli, že jsem vyznavačem textů spíše cynických, humoru černočerného a že preferuji televizní postavy typu Dr. house rozhodně více, než moudrého primáře Sovy.

 Nemůžete tedy po mě v tento adventní čas chtít srdceryvná přání do nového roku, jež vám vyrve srdce i s tepající chlopní a do oka vytlačí slzu velikosti menšího okresního městečka.

 Ovšem chci vám vyjádřit díky za vaši přízeň, kterou jste nám věnovali a tak vám popřeji aspoň duševní pohodu, bohatou střevní mikroflóru, která se vám bude zatraceně hodit, až vyměníte rýži za bramborový salát a spoustu pevného zdraví.  Přeji vám také hromadu peněz pod stromkem, které byste mohli utratit v našem e-shopu, a jež vám mohou být nápomocny v dosažení vašich sportovních cílů.

Hlavně vám ale přeji, aby vás a vaše blízké v následujícím roce nepotkalo něco špatného.

No a sobě navzájem si popřejme světový mír.

O těchto vánocích se zkrátka mějte fajn a užijte si je nejlíp, jak dovedete.

Váš Pavel Vacek společně s realizačním týmem EXTRIFIT.cz
  santa_claus_girl__0051.jpg

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží