KATKA KYPTOVÁ STŘÍBRNÁ, DANIEL MINSTER ZLATÝ NA ME

KATKA KYPTOVÁ STŘÍBRNÁ, DANIEL MINSTER ZLATÝ NA ME

Pavel Vacek | . .
Členka Extrifit Teamu Katka Kyptová na Mistrovství Evropy opět prokázala svou příslušnost k absolutní evropské elitě, když ve svém premiérovém startu v kategorii Woman’s physique získala stříbrnou medaili. Je to další obrovský úspěch na mezinárodním sportovním poli. Katce patří obrovská gratulace a uznání za vynikající propagaci České republiky a značky Extrifit.DĚKUJEME! Daniela Minstra podpořila značka Extrifit v jeho přípravě na ME svými výrobky a jsme rádi, že Daniel získal při svém debutu tak významné ocenění v podobě zlaté medaile. I k Danielovi samozřejmě směřuje obrovská gratulace a poděkování za šíření dobrého jména značky Extrifit. Za celou redakci taktéž gratulujeme celé české výpravě k vynikajícím výsledkům.

 Přehled pátečních finálových umístění českých reprezentantů
1. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters od 60 do 64 let) 1. místo - Daniel Minster (kulturistika vozíčkářů) 2. místo - Jiří Schäfer (klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let) 2. místo - Jiří Faflík (kulturistika mužů masters nad 65 let) 3. místo - Martina Hrubá (bodyfitness juniorek do 163 cm) 4. místo - Lucie Limbrunnerová (kulturistika žen masters od 35 let open) 5. místo - Monika Šlosrová (kulturistika žen masters od 35 let open)

Komentáře:

Nejnovější články

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny

Autor článku: Pavel Vacek

Pokud by se dal někdo označit za objev letošní sezony, byla by to nepochybně Kateřina Holmanová. Katka do jarní sezóny vlétla doslova jako uragán a smetla všechny soupeřky, co jí stály v cestě. Není zvykem, že by někdo absolvoval všechny pořádané soutěže v jarní části sezony a už vůbec není zvykem, aby je všechny vyhrál s bilancí šesti zlatých medailí a čtyř Absolutních vítězství. Seznamte se tedy s Absolutní vítězkou Mistrovství Čech, Mistryní republiky a vítězkou všech pořádaných pohárových soutěží Katkou Holmanovou. 

Zobrazit celý článek

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny