Je tu nová soutěž na Facebooku!

Je tu nová soutěž na Facebooku!

Pavel Vacek | 11. 11. 2015

Jak jsme se tady tak v pátek rozplývali nad vašimi příspěvky na naší facebookové stránce, slíbili jsme vám nějakou soutěž. Aby ty vaše pixly, co doma skladujete, nevyšly vniveč a abychom vám dali šanci si přihrát zdarma nějaký ten suplement.

Takže jaké bude zadání?

Strašně se nám líbí, když se pochlubíte s výsledky, s tím, jak jste spokojení s našimi produkty, anebo prostě s vaším vstřícným vztahem k Extrifitu. Takže zadání se vlastně nabízí samo.

Pošlete do zpráv, nebo na facebookový profil Extrifit.cz fotku, která vyjadřuje váš vstřícný vztah k Extrifitu. Jak? To nechám na vaši fantazii. Každopádně by mělo být na fotce cokoliv reálného z produkce Extrifitu, nejenom nějaké vložené logo.

Kdo vyhrává?

Budete mít dvě možnosti jak pro sebe něco urvat. První je klasika. Sbírejte palce pod fotku na našem profilu, první tři dostávají ceny.

Druhá možnost je pro originální týpky. Vybereme jednu nejzajímavější fotku a ta dostane tu nejdražší cenu.

Pozor! Nebudeme do soutěže pouštět všelijaké profesionální soutěžníky s fanpagí za zády. Jde nám o skutečné fandy Extrifitu a nikoliv o suplementvyžírky.

O co se hraje:

Cena za nejlepší fotku: Jeden výrobek dle vlastního výběru.

Největší počet like:

1. místo: CFM 80 2,27 kg

2. místo: Go Pro 30 3 kg

3. místo: Iso 90 1 kg

Od kdy do kdy se hraje:

Začínáme zítra 10.11. 2014 od rána a končíme v pátek 15.11. o půlnoci. Vítěze vyhlásíme v neděli.

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží