Jay Cutler se nezúčastní letošní Mr. Olympia !

Jay Cutler se nezúčastní letošní Mr. Olympia !

Pavel Vacek | . .
OLYMPIA_JAYS_OUT   Jay Cutler se nezúčastní letošní Mr. Olympia ! Poprvé po deseti letech bude Jay sedět a sledovat své soupeře, kdo si jak vede. Prohlásil, že není ve stoprocentní formě a že se radši bude soustředit na další ročník 2013, na který se začne připravovat již krátce po skončení letošní olympie. Řekl, že chce získat od Philla Heatha svůj titul zpět a připsat si tak již pátý mistrovský titul.
Tímto se otevírá velká šance pro ostatní profesionály, kteří se díky neúčasti Jay Cutlera mohou dostat o nějakou tu příčku nahoru. Velkým favoritem na zisk letošního titulu bude bezesporu Phill Heath, který určitě bude chtít obhájit své vítězství z minulého roku.
Budeme se těšit na letošní klání, z kterého jako vždy přineseme spoustu fotografií a dalších informací.


Zdroj: Musculardevelopment.com

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží