Jak sbalit ženu ve fitku?

Jak sbalit ženu ve fitku?

Pavel Vacek | . .
Fitness centrum je naprosto ideální místo na seznámení s opačným pohlavím. V dnešním článku si budeme společně povídat o tom, jakým způsobem si můžeme získat srdce nejedné krásné slečny ve vaší oblíbené posilovně.   V následujících bodech vám popíšu ty pravé vychytávky, které vám pomohou najít vaši vysněnou partnerku, kterou vám bude závidět nejeden borec ve vaší posilovně. Přátelé, jdeme na to.   IMG_9162
1. Netlačte na pilu!

Všechno v životě chce svůj čas a nic nelze uspěchat, a o úspěšném seznámení a potažmo vztahu to platí dvojnásob. Když právě moc tlačíte na pilu, může se stát, že se dotyčná lekne a všechno snažení vyjde vniveč a vy budete mít smůlu a připravíte sebe o krásné zážitky s vaší vyhlídnutou slečnou, a to by byla velká škoda. Proto vám doporučuju se snažit o vaši vysněnou, ale na druhou stranu musí cítit, že se z ní „neposerete“. Protože to, co má člověk už jisté navždy, toho si v tu chvíli přestane vážit. Nezapomínejme na to.
 
2. Oční kontakt je důležitý!

Muži jsou lovci a musí se tak chovat i při získávání ženy. Když si vyhlídnete nějakou kočičku, která se vám bude líbit, je potřeba zahájit s vyvolenou oční kontakt.  A jak na to? Nesmíte na ni neustále civět, bude si myslet, že jste blázen, a už to máte s největší pravděpodobností s dotyčnou slečnou ztracený. A jak na to?
Oční kontakt zahajte, ale neměl by trvat déle než 2 až 3 vteřiny.  Podívejte se a usmějte, a tím zahájíte váš lov na krásnou neznámou, ale jak říkám, oční kontakt by neměl být dlouhodobý, neměl by trvat dvě minuty, protože by to pro vaše vysněné děvče mohlo být nepříjemné. Ale na druhou stranu bez očního kontaktu to také nejde, musíte na sebe přece nějak upozornit.
 
3. Sledujte její neverbální komunikaci, může nám dost prozradit!

Nonverbální komunikace je velice důležitá, a dneska se bohužel dost podceňuje a nemá takové místo, které by si zasloužila. Pozorujte své vyhlédnuté slečny, jakým způsobem se vyjadřují, svojí mimikou – pohyby obličeje, gestikou – pohyby celého těla a rukou, nebo posturikou – celkovým postojem těla vaší dotyčné slečny. Sledujte a mnohé vám to může napovědět. Dříve než lidé začali mluvit, ovládat řeč, komunikovali spolu převážně prostřednictví neverbální komunikace, ale její vliv je stále významný i v dnešní době. 563669_445582108856883_258352328_n
4. Jedeš tady?

Vzhledem k tomu, že ve fitku se střídáme na lavičkách nebo na nejrůznějších přístrojích. Využijte toho! Ideální otázka. Můžeme se střídat? Nebo. Jedeš tady? Je nenásilná, nevnucující se, ba nevinná otázka, při které se můžeme nakonec dozvědět něco o naší vyhlédnuté kočičce.
Jestliže se zatváří nepřátelsky a její pohled bude, jako když vám spadne padesátka na nohu, tak si raději vyhlédněte nějakou jinou slečinku, protože tohle asi moc dobře nedopadne. Ale my se dneska budeme bavit o tom, když se na vás mile usměje, a pro vás to bude znamení, že tady máte šanci a můžete získat krásnou slečnu, která vám navíc bude moci podržet nejen v ložnici, ale i ve fitku, když budete potřebovat nějakou tu dopomoc třeba na přístroji a navíc ji ve fitku budete mít pod drobnohledem, aby vám ji nějakej namakanej borec nevyfouknul. Proto vám doporučuju, hledejte děvčata ve svém fitku. Vyplatí se to.
 
5. Můžu ti ukázat, jak se to jede?

Nemusíte být zrovna certifikovaný fitness trenér, abyste mohli poradit komukoliv s technikou všech možných cviků. A proto využijte této příležitosti a poraďte i té, která se vám líbí, ale hlavně se nestyďte, protože stud je největší nepřítel seznámení s našimi vysněnými protějšky.
Příležitost se má chytit za pačesy se říkalo dříve a platí to i na začátku 21. století. Všem doporučuju, aby si oprášili techniku cviků, a když se vám bude nějaké děvče ve fitku líbit, neváhejte ani vteřinu a zeptejte se, jestli ji můžete ukázat, jak se to cvičí správně. Nebojte se, je to ideální cesta, jak se seznámit! Vyzkoušejte to! 31910_484628744919963_1292524060_n
6. Zjistěte, jaký je její otec.

Moc se o tom v současné době nemluví a je to chyba, ale ženy si vybírají své partnery podle toho, jaký byl jejich otec. Pokud zjistíte, jaký je její otec a vy se tomu přizpůsobíte, tak budete mít zčásti vyhráno. A jestli i to nezabere, tak jiná teorie je ještě zajímavější a říká, že si člověk vybírá partnera podle toho, jakého má sourozence, takže můžete mapovat i jejího sourozence. Fantazii se meze nekladou. A když už selžou všechny naše páky, tak můžeme vyzkoušet i tohle. Takže vzhůru do toho! Něco přece zabrat musí, pánové!
 
7. Nechte ji mluvit!

Ženy potřebují, abychom se o nich bavili, takže nebavte se o sobě, bavte se o ní, a budete mít větší šanci u ní uspět! Jestliže to dokážete, máte vyhráno, a jestli to ještě neumíte, tak se to koukejte rychle naučit. Bez toho se v úspěšném lovení neobejdete. Věřte mi! Zjistěte, o čem se ráda baví a bavte se o tom, večer se možná odmění ona vám.

Jací musíme být, abychom uspěli?  Vše a ještě více se dozvíte v následujících řádcích!
 
Buďte trpěliví!
Jenom „děvka“ vám dá hned ten večer, a každý rozumně uvažující chlap, by neměl vyhledávat na vážné vztahy takové ženy. Takže, když vám dotyčná řekne, že nemá čas tento víkend, nutně to neznamená, že o vás nemá zájem. Na to pozor! Dejte tomu čas. Ženy chtějí být loveny, na to, milí pánové, nesmíme nikdy zapomínat. Žena chce, aby jí ulovil muž lovec, a chce to mít se vší parádou, tak jim tu parádu udělejme pánové.
 
Buďte empatičtí!
Jinak řečeno naslouchejte své snad budoucí partnerce a snažte se do ní vžít, když vám něco povídá, snažte se ji pochopit, i když to pro nás může být někdy dost nudný, do vztahu se musí investovat a to nejen finančně, takže buďte i na toto připraveni, vážení pánové! Empatičtí chlapi nemají o ženy nouzi. Na jednu stranu empatický a na druhou stranu trochu drsňák, to je dokonalá kombinace, která vzrušuje každou ženu. Podívejte se třeba na Jamese Bonda nebo na Rockyho Balboa.
 
Buďte zajímaví!
Kdo není zajímavý, jako by nebyl in, bohužel taková je doba a my s tím musíme počítat. Zkuste něčím zaujmout. Najděte ve svém životě něco, co vám jde opravdu velice dobře, a zkuste na sebe upoutat pozornost. Ženy celý svůj život sní o tom, že budou mít úspěšného muže. Takže jestli chcete mít úspěšnou ženu, sami musíte být také úspěšní. Taková je realita. Snažte se být zajímaví, ale bacha, abyste nevypadali trapně, někdy stačí jenom krůček k tomu, abychom vypadali jako největší trapáci na světě.
251446_435411743176763_297807409_n
Buďte sami sebou!
Nehrajte si na někoho nebo na něco, co nejste. Důležitá je autenticita, buďte takoví, jací opravdu jste. Píšu to  velice nerad, ale ženy jsou někdy chytřejší, než si myslíme, a poznají, jestli si hrajeme na něco, co nejsme, proto jednoznačně doporučuju, chovejte se tak, jací doopravdy jste. Divadlo můžeme hrát nějaký čas, ale právě časem nás to samotné omrzí, takže na to pozor pánové.
 
Buďte záhadní!
Nechte si vždycky v rukou nějaké trumfy, vyložit všechny karty na stůj je špatně a nikdy to nedělejte! Vždy si nechte nějaký ten trumf, který za nic na světě nebudete chtít ukázat. Prostě každý muž musí mít tu svoji Pandořinu skříňku a nikdy si nemyslete, že když všechno na sebe prásknete, že to pomůže vašemu vztahu, ba naopak. Uleví se možná vašemu slabému svědomí, ale vašemu vztahu to nic nepřidá.
 
Buďte sexy!
Každá ženská chce, aby její muž byl sexy. Kdo tvrdí něco jiného, se zatraceně mýlí, a měl by se nad tím pořádně zamyslet. Pečujte o svoji duši a pečujte o svoje tělo, protože silnější vyhrává a slabší prohrává. Chlapi by se neměli stydět za to, že se starají o to, jak vypadají. Svalnatí chlapi vypadali vždycky více sexy, než ti méně svalnatí. Toto platilo v celé naší minulosti a bude platit navždy.
Buďte originální!
Mějte originální nápady a zkuste být nekonvenční, ženy to milují. Když se žena zamiluje do vaší originality, tím se zamiluje do vás a máte vyhráno. Buďte jiní než většina, mějte nové neobvyklé nápady a ženy po vás budou šílet. Mějte svůj názor a za ním si stůjte, děj se co děj. Necouvněte před nikým a ničím a budou si vás ženy vážit, což potřebuje každá žena na to, aby vás mohla milovat.
 
Buďte cool!
Každý člověk si musí vážit sám sebe, ale neměl by zase ze sebe dělat bůhví co, protože potom by zase mohl vypadat trapně. Buďte v pohodě, tvařte se, že vás jen tak nic nerozhodí, že stojíte pevně na nohou, ať se děje cokoliv. Potom vás budou mít vaše druhé polovičky ve větší úctě, a to přece chce každý chlap, nemyslíte? Rozčílit se kvůli hlouposti umí každý blbec, vy nebuďte blbci a snažte se být nad věcí, ženy to ocení. Věřte tomu.
 
Ženy leckdy oceňují i to, o čem my muži vůbec nevíme, že oceňují. A naším úkolem je zjistit, které věci oceňují, abychom mohli ulovit tu nejlepší možnou ženu. Ženu našich snů. Jaká je žena vašich snů? Povídejte! 422599_249308165144184_135272693214399_568676_948812808_n.jpg

Komentáře: