Fotografie ze zákulisí mistrovství Čech v kulturistice

Fotografie ze zákulisí mistrovství Čech v kulturistice

Pavel Vacek | . .
Nyní se vraťme o týden zpět na mistrovství Čech v kulturistice a bodyfitness mužů a žen pro rok 2011 a pojďme si připomenout atmosféru těchto závodů. Exkluzivně Vám přinášíme fotografie ze zákulisí, které ještě nebyly publikovány. Nasajme atmosféru, která dřímala v rozcvičovně, kde se závodníci a závodnice připravovaly, aby zúročili celoroční dřinu a náročnou několikaměsíční přípravu na soutěž. Máte žízeň, chuť se “normálně“ najíst, pozorujete konkurenty z vaší kategorie, v duchu si je porovnáváte se sebou, čekáte až vyhlásí nástup na pódium a vy konečně budete mít šanci ze sebe vydat maximum..


Skvělý Šefan Havlík

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží