Formy profíků před soutěžní sezónou 2013

Formy profíků před soutěžní sezónou 2013

Pavel Vacek | . .
Pro mnohé profesionály začíná soutěžní sezóna již za několik týdnů. Jako první otevírá sezónu prestižní Arnold Classic Sports Festival, kde v kategorii Men´s Bodybuilding bude startovat hned několik ostřílených profíků jako je Dexter Jackson, Ronny Rockel, Toney Freeman, Hidetada Yamagishi, Johnie Jackson, Fred Smalls a další. Poslední jmenovaný nám předvedl svou formu při tréniku zad, pět týdnů před startem na Arnold Classic 2013. Formy Bena Pakulskiho, Cedrick McMillana a Fouad Abiada taky gradují, jak můžete posoudit níže. Kdo myslíte že má největší šance na zisk titulu ?


  Ben Pakulski 4 týdny před AC 2013
  Cedrick McMillan 5 a 6 Týdnů před AC 2013
cedric-mcmillan-5weeks-277 cedric-mcmillan-6weeks   Fouad Abiad 4 Týdny před startem na AC 2013
fouad-4-weeks-full vadjlbustarhymestheslaughterl2   Victor Martinez zase ladí svou formu na další ročník New York Pro 2013. Při tréninku zad se k němu neodolal přidat i populární raper Busta Rhymes, kterému Victor ukázal jak správně provádět stahování kladky.  

No a i přesto, že tenhle borec není profi bodybuilder, v jednom má pravdu. Bez bílkovin ani ránu :)

Zdroj:
Musculardevelopment.com
Flexonline.com

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží