EXTRIFIT TRAINING DAY PO ROCE OPĚT NA SLOVENSKU, POPRVÉ V KOŠICÍCH!

EXTRIFIT TRAINING DAY PO ROCE OPĚT NA SLOVENSKU, POPRVÉ V KOŠICÍCH!

Pavel Vacek | 30. 10. 2015

EXTRIFIT TRAINING DAY PO ROCE OPĚT NA SLOVENSKU, POPRVÉ V KOŠICÍCH!

Co se bude dít?  

20. 06. 2015 v 10:00 hod ve fitness centru BADDY FITNESS v Košicích se uskuteční seminář, na kterém můžete do sytosti pokládat otázky takovým hvězdám kulturistiky, jakými jsou profesionálové IFBB Tomáš Kašpar, či v ČR extrémně populární Vojtěch Koritenský. Dámy se mohou získat cenné rady od světové špičky v kategorii Bikiny Fitness jakými jsou Timea Trajtelová a především nejúspěšnější  reprezentantka Slovenska Sabina Pleváková. Nebudou chybět ani mužští špičkoví amatérští závodníci jako třeba juniorský Mistr světa a finalista aktuálního ME Norbert Zajac, či bronzový z prestižní soutěže Olympia Amateur Jakub Šubrt a mladý nadějný těžkotonážník David Oravec. Tito borci z našeho Teamu vám zodpovědí velmi rádi vaše otázky, prokonzultují vaše tréninkové potíže a jistě přidají pár tipů navíc.  

A co je na tom všem nejlepší?  

JE TO ZDARMA. Skutečně, seminář Extrifit Teamu je zcela zdarma a ještě si odnesete hromadu společných fotek, fotek jednotlivých členů Teamu i s podpisem, drobnou pozornost od firmy Extrifit a především obrovský zážitek pro všechny fandy kulturistiky a fitness.  Po zodpovězení všech vašich otázek si můžete zatrénovat pod vedením vašeho oblíbence z našeho teamu. Poplatek za trénink ve fitness centru je 2.5 Eur.  

POZOR!!  KAPACITA FITNESS CENTRA OMEZENA NA 100 LIDÍ !!!

A pořád ještě to není vše!

Pro ty, kterým se nebude chtít cvičit ve fitness centru, jsme připravili autogramiádu, focení, exhibice a ochutnávku našich produktů v OC Atrium OPTIMA uvnitř a před prodejnou Mozoláni FITNESS SHOP v OC atrium OPTIMA, kde začínáme v 16:00 hod.  Akce potrvá jen do 18:00 takže neváhejte a přijďte. Taková koncentrace mužských svalů a sportovní ženské krásy se v Košicích hned tak opakovat nebude.

Komentáře:

Nejnovější články

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny

Autor článku: Pavel Vacek

Pokud by se dal někdo označit za objev letošní sezony, byla by to nepochybně Kateřina Holmanová. Katka do jarní sezóny vlétla doslova jako uragán a smetla všechny soupeřky, co jí stály v cestě. Není zvykem, že by někdo absolvoval všechny pořádané soutěže v jarní části sezony a už vůbec není zvykem, aby je všechny vyhrál s bilancí šesti zlatých medailí a čtyř Absolutních vítězství. Seznamte se tedy s Absolutní vítězkou Mistrovství Čech, Mistryní republiky a vítězkou všech pořádaných pohárových soutěží Katkou Holmanovou. 

Zobrazit celý článek

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny