EXTRIFIT OPĚT ROZDÁVAL ODMĚNY

EXTRIFIT OPĚT ROZDÁVAL ODMĚNY

Pavel Vacek | . .

Jak jsme vás již informovali v pátek minulého týdne, Extrifit zahájil rozdělování odměn těm nejlepším sportovcům právě ukončené jarní sezóny v dorosteneckých a juniorských kategoriích kulturistiky.

A jestliže jsme první předání odměny uskutečnili ve čtvrtek v redakci Ronnie.cz, tak druhou, větší skupinu, jsme sezvali do ideálních prostor pardubického Fine Fitness Slavoje Bednáře. Zároveň jsme toto prostředí využili nejenom k natočení předání výrobků značky Extrifit, ale také ke společnému tréninku s Vojtou Koritenským, jenž právě v těchto dnech zahájil přípravu k obhajobě svého vítězství na Arnold Classic Europe.

Pro fanoušky Vojty Koritenského můžu také prozradit, že absolvovaný trénink nohou je prvním dílem videologu, který budeme pravidelně uveřejňovat jak na našem webu, tak samozřejmě i na You Tube.

Sparingem Vojty byl jeden z oceněných borců a současně také člen Extrifit Clubu Dominik Fujtík, Mistr ČR juniorů, který si tak jako ostatní dorazil pro svou odměnu.

A kdo byli ti další?

  • Jiří Babka- 2. místo MČR dorost
  • Dominik Stříbný- 2. Místo M Moravy a 3. Místo MČR juniorů 
  • Matěj Lebeda- 1. místo M Moravy junior 
  • David Koštiál – 1. místo M Čech junior 
  • Jindřich Musil – 1. místo M ČR junior 
  • Jakub Prachař- 2. místo M ČR ml. dorost 
  • a již zmiňovaný Dominik Fojtík- 1. místo M ČR junior

Všem zúčastněným gratulujeme, a věříme, že ta hromada sportovní výživy jim bude k užitku v jejich výkonnostnímu růstu.

Na celý záznam z předávání odměn se můžete podívat již tento týden na Extrifit.cz
 

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží