Extrifit on-line poradna: Profesionální poradenství

Extrifit on-line poradna: Profesionální poradenství

Pavel Vacek | 13. 11. 2015

Exkluzivně jsme pro Vás dali dohromady tým odborníků, kteří v ON-LINE PORADNĚ odpovídají na Vaše dotazy nejen ohledně suplementace produktů Extrifit ale také tréninku a stravy. Jsou to odborníci a své rady mají podložené praxí. Kdo jiný Vám může poradit lépe než člověk , který má dlouholeté vlastní zkušenosti a dosáhl v kulturistice nemalých výsledků, jako právě členové Extrifit Teamu.

Tento tým je ve složení:  mistr světa Vojtěch Koritenský, vicemistr republiky Slavoj Bednář, vicemistr světa Martin Holub, vicemistr republiky Luboš Koumal, mistryně republiky Karolína Holubcová.

A proto neztrácejte čas s postupy, které jsou pouhou teorií bez praxe, ale obraťte se na opravdové odborníky a  těšte se, jak pod jejich vedením naberete kila kvalitní svalové hmoty a nebo se zbavíte přebytečných tuků!

Komentáře:

Nejnovější články

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny

Autor článku: Pavel Vacek

Pokud by se dal někdo označit za objev letošní sezony, byla by to nepochybně Kateřina Holmanová. Katka do jarní sezóny vlétla doslova jako uragán a smetla všechny soupeřky, co jí stály v cestě. Není zvykem, že by někdo absolvoval všechny pořádané soutěže v jarní části sezony a už vůbec není zvykem, aby je všechny vyhrál s bilancí šesti zlatých medailí a čtyř Absolutních vítězství. Seznamte se tedy s Absolutní vítězkou Mistrovství Čech, Mistryní republiky a vítězkou všech pořádaných pohárových soutěží Katkou Holmanovou. 

Zobrazit celý článek

Kateřina Holmanová- Rekordmanka jarní sezóny