Extrifit Gym v Hranicích na Moravě

Extrifit Gym v Hranicích na Moravě

Pavel Vacek | . .

 

Je nám ctí vás informovovat o otevření nového Extrifit Gymu v Hranicích na Moravě. Ne, nepřeslechli jste se, ani vás nešálí zrak. Skutečně píšu o Hranicích na Moravě, nikoliv o Hradci Králové. O něm totiž později. Nicméně tak trochu v ústraní vznikl zcela nový, nádherný Extrifit Gym situovaný do moderního a naprosto nově zrekonstruovaného objektu multifunkční haly Naparia.

 

640   Extrifit Gym, jako v podstatě celý komplex Naparia, se slavnostně otevřel 11. 6. 2014 a ihned se setkal s velkým zájmem veřejnosti. Za kulturistickou a fitness scénu se zde představili profesionální kulturisté Petr VanišJan Kubík, za talentovanou mladou generaci Milan ObořilRené Gorol a v takovém pěkném prostředí nemohla chybět ani špičková představitelka Bikiny fitness Sabina Pleváková. Celé to tam šéfuje juniorský absolutní Mistr ČR Jan Turek.   Co všechno v tomto skutečně nádherném komplexu najdete, se můžete dočíst zde. Pro nás je důležité, že Extrifit Gym snese i ten nejnáročnější trénink, což ostatně vyzkoušeli přímo na místě čestní hosté Milan Obořil, Petr Vaniš, René GorolJan Turek názorně předvedl, že klienti Extrifit Gymu budou v dobrých rukou. Vše bylo koncipováno jako ukázka cvičení (i když kluci to zjevně pojali dost prestižně) se závěrečným pózováním pro veřejnost. Vy si alespoň můžete prohlédnout aktuální formu Milana Obořila, který za měsíc začne svou přípravu na Arnold Classic 2014.   Obrovskou předností komplexu je velké množství prostor, které lze využít pro odborné semináře, školení, ale v plánu je též pořádání kulturistických soutěží. Pořadatelskou výhodou bude bezesporu možnost levného ubytování, které je taktéž téměř součástí komplexu. Tyto výhody bezesporu využijeme při pořádání seminářů jak pro zákazníky z ČR, tak i SR, a rozhodně můžeme konečně vyjít vstříc všem Moravákům, kteří již dlouho volají po Extrifit Training Day pořádaném na Moravě.

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží