EXTRIFIT GYM Hradec Králové - fotogalerie z oficiální otevíračky

EXTRIFIT GYM Hradec Králové - fotogalerie z oficiální otevíračky

Pavel Vacek | . .
Tak už je to konečně tu! Všemi očekávané fitko pod vedením Vojty Koritenského je již v provozu.   Nový EXTRIFT GYM se nachází v Hradci Králové a najdete v něm to nejlepší vybavení od renomovaných značek jako je HAMMER STRENGTH, LIFE FITNESS, CYBEX, PRECOR USA a další.   EXTRIFIT GYM je opravdu obrovský a celý se rozléhá na ploše přes 600m2. Všude je tedy dostatek prostoru, na každou partii je zde několik strojů, tak se Vám málokdy stane, že byste neměli volný stroj na danou partii. Jedině snad při Extrifit Training Day, který zde budeme v budoucnu určitě pořádat a kterému bude brzo i fotbalový stadion malý :)   Takže neváhejte se zastavit, dát si pořádně do těla pod odborným vedením Mr. Olympia 2014 v příjemném prostředí načichlém potem a dřinou!

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží