Extrifit Club- finálový sraz před začínající jarní sezonou.

Extrifit Club- finálový sraz před začínající jarní sezonou.

Pavel Vacek | 06. 11. 2015

IMG_4013   Včera proběhl s útrobách pardubického Fine Fitness finálový sraz členů Extrifit Clubu, kteří se letos, v drtivé většině poprvé, utkají o národní tituly v kategoriích kulturistiky a fitness bikiny a to v různých věkových kategoriích. Sešla se nás valná většina, byť někteří z více či méně závažných důvodů nemohli dorazit.   Hned úvodem musím pochválit závodníky v kategorii dorostu, kteří nám udělali obrovskou radost, a bylo zřejmé, že přípravu na své první závody beru skutečně velmi zodpovědně a vážně. Tady si skutečně doufám tvrdit, že nás medaile z celorepublikových šampionátů určitě neminou.   O poznání menší důvod k radosti nám nadělili příslušníci věkové kategorie juniorů, kde by se někteří naši členové měli vážně zvážit svojí účast v letošní jarní sezoně.  Na druhou stranu, velmi milým překvapením pro nás byly předvedené formy Filipa Vaška a především Jiřího Kočvary, kterého pasuji na černého koně MČR juniorů.   Co se týká dívek, jsme rádi, že jsme se rozrostly o další dvě členky kategorie bikiny fitness a jsem si 100% jistý, že ani ty nám hanbu v žádném případě neudělají. Jak Eva Petráčková, tak Jana Kumpoštová jsou sympatické dívky, ne které je radost pohledět.   Myslím, že i v kategorii dospělých dokáže velmi rázně promluvit do pořadí po dlouhé odmlce navrátivší se k soutěžení Petr Pavliš. Lukáš Bezchleba se o totéž může pokusit v kategorii do 90 kg, ovšem musí ještě doladit vyrýsování dolních končetin, které prozatím dost zaostává. Vršek a především paže jsou ovšem na poměry Mistrovství Čech gigantické.   Každopádně, první ostrý start členů Extrifit Clubu se odehraje již tento víkend, takže doufám, že nám budete mačkat palce opravdu důkladně.

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží