Extrifit chystá nevídanou podporu mládeže.

Extrifit chystá nevídanou podporu mládeže.

Pavel Vacek | 09. 11. 2015

  Vážení čtenáři Extrifit.cz, vím, že jste zvyklí, že zde pravidelně v pondělí nacházíte články z oblasti kulturistiky. Dnes tomu tak není.     Je mi totiž potěšením vám oznámit, že jsem byl celý víkend zaneprázdněn spoluprací na sponzorském projektu, který zde nemá obdoby.   Mohu s naprosto čistým svědomím prohlásit, že takovou nabídku naše mládež za 20 let co se pohybuji v oblasti kulturistiky, ještě nedostala.   Firma Extrifit zvolila úplně nový, revoluční a spravedlivý koncept sponzoringu nových nadějí české kulturistiky. Tento systém se týká všech závodníků a závodnic v dorosteneckém a juniorském věku!   Doplňky výživy jsou totiž nedílnou součástí přípravy na soutěž každého závodníka, o tom není pochyb. Rovněž není pochyb o tom, že to je v dnešní nejisté ekonomické době pro mnoho mladých závodníků zásah do rozpočtu vlastních, či jejich rodičů. Různé značky vám většinou nabídnou pomoc ve formě množstevní slevy, která častokrát nedosahuje ani momentální akční nabídky vašeho e-shopu.   Ne tak Extrifit! My vám vrátíme vaše vložené prostředky do poslední koruny ve formě doplňků výživy, bez kterých se beztak neobejdete, pokud to chcete myslet s kulturistikou vážně!   Další podrobnosti a znění celého projektu se dozvíte již během několika následujících dní, nejdéle však do konce tohoto pracovního týdne.   Extrifit chce tímto způsobem podpořit mladé naděje, chce rozšířit kulturistickou základnu a chce nalézt nové, perspektivní tváře pro svůj elitní soutěžní Extrifit Team.   Těšte se…již brzy. 603954_302690423164707_613457393_n

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží