Exkluzivní seminář Sabiny Plevákové a Vojty Koritenského

Exkluzivní seminář Sabiny Plevákové a Vojty Koritenského

Pavel Vacek | 04. 11. 2015

Extrifit Gym si pro vás připravil exkluzivní událost. Společný seminář Sabiny Plevákové a Vojty Koritenského dne 28. 3. 2015 v 11:00 v prostorech Extrifit Gymu

  • Ohlédneme se za fenomenálním úspěchem Sabiny Plevákové na Arnold Classic 2015
  • Detailně rozebereme přípravu na tuto soutěž
  • Sabina Pleváková pohovoří o světových trendech Bikiny soutěží
  • Dojde na cenné rady ohledně pódiové prezentace a celkové přípravy na kategorii Bikiny Fitness včetně vhodné suplementace pro ženy.
  • V neposlední řadě bude věnován dostatečný prostor pro vaše dotazy.

 

  • Vojta Koritenský se bude převážně věnovat předsoutěžní přípravě
  • Zasvětí vás do postupu správného složení diety
  • Předá pár tipů pro zlepšení zaostávajících partií.
  • A samozřejmě bude odpovídat na vaše dotazy.  

  Nebude chybět společné focení, ani ukázka náročného tréninku, jež bude součástí dalšího dílu On the Top. Seminář je zaměřen především pro dámy, ať už se soutěžními ambicemi, či pouze s touhou po změně své postavy. Vynechat by jej neměly adeptky kategorie Bikiny Fitness, neboť tak unikátní možnost poradit se s dlouhodobě špičkovou závodnicí Bikiny Fitness světové úrovně se v ČR hned tak nenaskytne. Ani pánové nepřijdou nazmar. Čerpat rady od profesionála IFBB je k nezaplacení. Tato možnost je vskutku exkluzivní, neboť soutěžní sezona nabírá na obrátkách a kolotoč soutěží, exhibicí a výstav se začíná roztáčet naplno a najít společný termín je na delší dobu již téměř nereálné. Proto se nenechte tento seminář uniknout.  

Kdy a kde se koná.

Seminář se koná 28. 3. 2015 od 11 hod v Extrifit Gymu , Svitavská 1814/2, Hradec Králové, budova supermarketu Albert.  

Vstupné:

Pernamentkáři Extrifit Gymu zdarma Ostatní 150,- Kč. V ceně je zahrnuto vstupné do posilovny pro váš trénink. 

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží