Exkluzivní seminář s Kaiem Greenem!

Exkluzivní seminář s Kaiem Greenem!

Pavel Vacek | . .
Návštěvníci Olympie Amateur Europe se mohou těšit na exkluzivní seminář s hvězdou profesionální kulturistiky Kaiem Greenem! Na něm se s nimi ambassador Olympie Amateur Europe podělí o svá tajemství a zážitky z největších soutěží, poté je pro jeho fanoušky připraveno také pohoštění, kterého se zúčastní i sám slavný kulturista.   Minulý týden jsme vám Kaie Greena představili jako oficiálního ambassadora Olympie Amateur Europe, který se v Praze v průběhu prvního červnového víkendu setká s fanoušky. Pro ty bude připravena autogramiáda i speciální exhibiční vystoupení tohoto světoznámého Američana. To ale není vše, na co se můžete těšit! V sobotu 7. června od 9:30 hodin totiž proběhne ve VIP prostoru Tipsport areny také jeho exkluzivní seminář. Ten vám nabídne naprosto unikátní možnost promluvit si s jednou z největších kulturistických superstar. Greene účastníkům poodhalí své soukromí i tajemství, která stojí za jeho úspěchy. Po semináři bude navíc pro všechny připraveno také pohoštění, který si se svými fanoušky užije i sám kulturista, který je jednou z hvězd dokumentárního snímku Generation Iron.   Bude to opravdu ojedinělá šance, jak se mohou fanoušci kulturistického sportu i samotného Kaie Greena dozvědět věci z jeho soukromí. Chceme fanouškům i závodníkům umožnit, aby v Praze zažili skutečné nezapomenutelné chvíle,“ říká Robert Speychal, výkonný ředitel pořadatele soutěže, Sportovního holdingu Praha.   I když byla moje účast v roli ambasadora Olympie Amateur Europe teprve nedávno oznámena, už se svého návratu do Prahy nemůžu dočkat, vždyť naposledy jsem tu zvítězil na loňském EVLS Prague Pro! Na spolupráci se Sportovním holdingem Praha se těším, je to skvělá příležitost k tomu, abych pomohl ještě více zviditelnit kulturistický sport a fitness na starém kontinentu. Určitě si užijeme skvělou atmosféru, vždyť jde o Olympii,“ doplňuje sám Greene.   Oficiální web Olympie Amateur Europe: www.olympiaamateur.com Oficiální Facebook stránka: www.facebook.com/olympiaamateur Prodej vstupenek na www.ticketportal.cz/event.aspx?id=183164     unnamed (3)

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží