Exhibiční sobota v Realu gymu 13.11.

Exhibiční sobota v Realu gymu 13.11.

Pavel Vacek | . .
13.11.2010.JPG
„Exhibiční sobota v Realu gymu“ je název akce, která se v nedošínském fitku uskuteční 13. listopadu od 14.00 do 18.00. O exhibici se postarají hosté ověnčení řadou titulů. Dorazí Vojtěch Koritenský, aktivní kulturista, mistr světa 2010 ve sportovní kulturistice, absolutní mistr České a Slovenské republiky, trojnásobný mistr ČR. „Sekundovat“ mu bude Slavoj Bednář, aktivní kulturista, mistr Čech, vicemistr republiky, mistr Illinois USA NPC, absolutní mistr Rakouska NABBA 2010. Ovšem to není všechno! Hosty budou také strongmeni Svatopluk Vobejda a Radek Paták.

Na programu bude beseda na téma kulturistika, soutěže strongman, výživa, suplementy, trénink atd. Hosté rádi zodpovědí jakékoli dotazy. A pozor! Za příznivého počasí budou připraveny silové exhibice jako tahání kamionu (možná i a návěsem cca 20tun J), zdvih auto-nápravy, nošení „kufrů“  a auto trakař, které si návštěvníci budou moci vyzkoušet na vlastní kůži. Třešničkou celé akce bude k vidění závěrečný trénink pozvaných borců. No, řekněte, nestojí zato dorazit do Real gymu v Nedošíně a získat autogram s věnováním třeba od mistra světa?  

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží