EVLS Prague Pro 2012 - !DOPLNĚNO O VÝSLEDKY!

EVLS Prague Pro 2012 - !DOPLNĚNO O VÝSLEDKY!

Pavel Vacek | . .

Dnešek je pro české fanoušky kulturistiky obrovskou příležitostí jak spatřit profesionální kulturisty na vlastní oči a to přímo v naší stověžaté Praze! Dnes začala událost roku, nebo spíš desetiletí, s názvem - EVLS Prague Pro 2012! Společnost Extrifit a naše stránky u toho samozřejmě nemohou chybět a tak se připravte na samosečtoucí report od nezaměnitelného Pavla Vacka, který je právě na místě konání a sbírá a zachycuje všemožné informace a pikantnosti ze zákulisí, aby dal ochutnat atmosféru nejen těm, kteří neměli to štěstí se takovéto obrovské události zúčastnit.

Níže Vám přinášíme aktuálně videa a fotogalerie ze semifinále kategorie OPEN a 212. Na článku budeme průběžně pracovat a doplňovat ho.

Nyní mají závodníci pauzu a připravují se na slavností finálovou část. Podle informací je holešovická TipSport Aréna dost zaplněná a stále do ní proudí zástupy lidí. Předpokládá se, že na finále bude divácká účast ještě větší a Aréna bude praskat ve švech!

KATEGORIE OPEN   PRVNÍ POROVNÁVÁNÍ 2,3 A 4. POROVNÁVÁNÍ POSLEDNÍ POROVNÁVÁNÍ KATEGORIE 212 Dennis Wolf Flex Lewis

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží