Extrifit day již tuto sobotu!

Extrifit day již tuto sobotu!

Pavel Vacek | . .

Nezapomeňte, že již tuto sobotu 17. září se od 14 hodin v libereckém Fitmexxu uskuteční jedinečná akce nazvaná Extrifit training day s pořadovým číslem 2.

Ještě jednou vám připomenu na co se můžete těšit:

·         Poučný seminář v podání české kulturistické špičky
·         Informace o výrobcích společnosti Extrifit
·         Špičkové formy zúčastněných sportovců
·         Ukázky tvrdých, předsoutěžních tréninků
·         Exhibice někoho z přítomných borců

Jak je vidět, program je nabitý a vás čeká neopakovatelný sportovní zážitek. Celá tato akce je pro vás zcela zdarma. Pokud chcete více detailních informací, zde je najdete.   DSC_9356_AS1.jpg

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží