Dovolená Káji Holubcové a Jirky Borkovce.

Dovolená Káji Holubcové a Jirky Borkovce.

Pavel Vacek | 10. 11. 2015


Strašně už se těším na léto. Ale opravdový léto. Takový to jak je venku 30 °C, člověku stačej nějaký trepky, kraťasy a triko k tomu, aby mohl vypadnout z baráku a zevlovat a očumovat své zrovna tak minimálně oděné pohlavní protějšky. Snad tenhle nečas ještě chvilku vydržím.

Ale jsou mezi námi i tací, kteří s ochutnáním té pravé letní atmosféry nehodlají nikterak otálet. A jako nášup si dopřejí ještě omamné účinky teplých mořských vln. Mezi takové typy (a já pro ně mám plnou nůši pochopení) patří i nový pár na kulturistické scéně, Karolína Holubcová a Mr. Universe Jirka Borkovec, kteří nám dali, prostřednictvím svých fotek, nahlédnout do své dovolené a ochutnat tu úžasnou letní pohodičku. SAM_1566 Ale abychom se tady zbytečně nerozplývali, vraťme se ke kulturistice. Mám z fotografií pocit, že toto nové milostné spojení oběma nadmíru vyhovuje, protože je zcela evidentní, že jak u členky Extrifit týmu Karolíny, tak i u Jirky došlo k viditelnému nárůstu kvalitní hmoty. U Jirky si budeme muset na jeho start na soutěži ještě chvilku počkat, ale u Káji pevně doufáme, že se jí za pomoci značky Extrifit podaří tento svalový přírůstek přetavit v nějaké pěkné sportovní umístění již tento podzim. A jestli se ptáte, jak tyhle informace o soutěžních plánech vím, tak si počkejte na pondělí, kdy vyjde s oběma rozhovor. A to teprve bude bulvár!

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží