DAVID BRYCHCA a ROBERT SMUTNÝ dalšími výherci lístků na EVL’S Prague 2013

DAVID BRYCHCA a ROBERT SMUTNÝ dalšími výherci lístků na EVL’S Prague 2013

Pavel Vacek | . .

Asi jste si už říkali, jak to, že jsme nevylosovali dalšího výherce lístku na soutěž profesionálních kulturistů a profi závodnic v kategorii fitness bikiny, že? Že bychom čekali na 150 objednávku tak dlouho? Opak je pravdou přátelé. Máme fofr, máme fofr. Takže, jsme si počkali rovnou na dva výherce. A těmi jsou:
 
DAVID BRYCHCA a ROBERT SMUTNÝ

Pokud je vám jméno Roberta Smutného odněkud povědomé, nemýlíte se. Je to Mistr České republiky v kategorii  + 90 kg a účastník mnoha zahraničních soutěží ve federaci NABBA. A jeho objednávky suplementů z našeho e-shopu pouze dokládají, že vynikající závodníci, tedy sportovci, jenž si potrpí na kvalitu, sázejí na doplňky zn. EXTRIFIT.
 
OBĚMA VÝHERCŮM GRATULUJEME A TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ NA EVL’S PRAGUE 2013. EVLS

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží