DALIBOR HÁJEK NOVÝM ČLENEM EXTRIFIT TEAMU!

DALIBOR HÁJEK NOVÝM ČLENEM EXTRIFIT TEAMU!

Pavel Vacek | . .

Dnes 24. 3. 2013 byla při příležitosti konání tradičního Extrifit Training day slavnostně podepsána smlouva o spolupráci mezi Daliborem Hájkem a firmou Extrifit.

Dalibor Hájek tedy bude na svých profesionálních soutěžích hájit barvy Extrifitu!!

A my, značka Extrifit jsme potěšeni tím, že můžeme spolupracovat s tak vynikajícím borcem jako je Dalibor Hájek. Dalibor pro nás představuje ty konzervativní hodnoty kulturistiky, na kterých je založena i filozofie naší značky. Tvrdá práce, poctivost, kvalita a výsledky. Dalibor je v našich očích sportovec, který získal status profesionála dlouhotrvající dřinou, pílí a odříkáním a tento status získal na základě zisku titulu mistra světa a vítěze Arnold Classic.

V neposlední řadě nás oslovila také jeho dobrá pověst v osobním životě, skromnost a fakt, že je také otcem od rodiny - zkrátka chlap jak má být. Přičemž jeho osobní zkušenost s našimi výrobky jistě také přispěla k našemu rozhodnutí.

Věříme, že Dalibor bude obrovským přínosem pro naše dobré jméno, pro náš vývoj nových suplementů a také pro vás- fanoušky kulturistiky a značky Extrifit.  Věříme, že společná spolupráce posune naši firmu opět kupředu a Daliborovi zajistí úspěšné účinkování v profesionálním poli. Fotky poskytl Jakub Misík.
Biografie a výsledky Dalibora Hájka
 

Narozen:     29.11.1972 v Třebíči
Výška:        188 cm
Hmotnost mimo soutěžní období:           139-142 kg
Hmotnost v soutěžním období:               120-123 kg
Trénink mimo soutěžní období:               2+1-3+1
Trénink v soutěžním období:                   4+1-6+1


Výsledky
2003      1. místo na mistr. jižní Moravy
2003      1. místo na mistr. Moravy a Slezska
2003      4. místo na mistrovství Ćeské republiky
2004      1. místo na mistr. Moravy a Slezska
2004      3. místo na mistrovství Ćeské republiky
2004      8. místo na mistr. Evropy
2005      1. místo na mistr.Moravy a Slezska
2005      1. místo na mistrovství České republiky
2006      3. místo na mistrovství světa v Ostravě
2006      6. na Euro Elit Moskva
2006      5. na Euro Elit Praha
2006      7. na Euro Elit Tallin
2006      8. na Euro Elit Portsmouth
2008      8. místo na mistrovství světa v Bahrajnu

Rok 2007 a 2008 mě pronásledovala smůla. Na MS 2007 v Jižní Korei, kam jsem připraven na 100% odcestoval, mi nebyl povolen start. 2008 v Bahrainu start vyšel, ale forma ne, tak jsem skončil až na 8. místě. Rok 2009 jsem se díky nevydařeným startům rozhodl odpočívat, udělat tlustou čáru a začít znovu.
 
2010      1. místo na mistrovství světa v Baku
2012      1. místo na Arnold Classic v USA
3

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží