Chcete se stát součástí Extrifit Teamu na EVL's Prague?

Chcete se stát součástí Extrifit Teamu na EVL's Prague?

Pavel Vacek | 28. 10. 2015
 • Chceš se stát součástí tradičně nejnavštěvovanějšího stánku EVL’s Prague Pro?
 • Chceš ochutnat atmosféru v Extrifit Teamu a objevit se v sérii On the Top?
 • Chceš stát po boku těm nejlepším kulturistům ČR?
 • Chceš se seznámit s nejlepší světovou amatérskou Bikiny závodnicí Sabinou Plevákovou?
 • Chceš se mediálně zviditelnit?

 Pokud sis odpověděla pokaždé ano, Extrifit připravil šanci právě pro tebe! 

  Již tradičně se Extrifit zúčastní nejlepších Evropských soutěží Olympia Amateur a Evls Prague v roli vystavovatele produktů a „dodavatele“ špičkových závodníků. A ačkoliv byly doposud tyto dvě soutěže od sebe oddělené, nyní se spojily v jedinou dvoudenní monstr akci, při které nemůže chybět jediný fanoušek kulturistiky a fitness. Na stánku Extrifit se to vždy hemží skvělými závodníky, exkluzivními hosty, davem diváků a půvabnými hosteskami. Ty nebudou chybět ani letos. Nabídek máme vždy nepřeberně, agentury se předhánějí v tom, kolik mohou dodat modelek, ale my chceme holky, které mají rády sport, fitness, náš Team a Extrifit. Chceme srdcařky, takové, které nejdou pouze za výdělkem, ale je pro ně motivací, být na stánku Extrifitu.   A proto jsme připravili facebookovou soutěž, která bude mít tato jednoduchá pravidla: Pošli nám do zpráv na fcb profilu Extrifit.cz svoji fotografii celé postavy v plavkách, či přiléhavém sportovním oblečení (legíny, Top). Posílejte fotky s viditelným obličejem. My tuto fotku opatříme logem Extrifit a připneme ji na zeď a čekáme, kolik ti prfrčí lajků. Soutěž uzavřeme v pátek ve 20:00. Prvních pět fotek s nejvyšším počtem lajků v sobotu ráno budeme kontaktovat s informací, aby se dostavily v neděli v 14:00 hod do Extrifit Gymu v Hradci Králové. Tam z těchto pěti finalistek vybereme vítězku a další ohodnocené.   Co získává vítězka:

 • Finanční ohodnocení za práci hostesky po dva dny soutěže.
 • Mediální zviditelnění formou rozhovoru pro Extrifit.cz
 • Focení s Extrifit Teamem profesionálním fotografem těch největších fitness hvězd Josefem Adltem dne 4.10.2015 !!!
 • Možnost další spolupráce.

  Ani ostatní nepřijdou zkrátka.

 • Dívky na druhém a třetím místě získají lístek na EVL’s Prague Pro 2015 a drobné dárky od Extrifitu.
 • Dívky na čtvrtém a pátém místě získají drobné dárky od Extrifitu.

 

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží