CFM 80 plně nahrazuje WPC 80

CFM 80 plně nahrazuje WPC 80

Pavel Vacek | . .
WHEY 80 2,27  

Extrifit vám představuje špičkový protein CFM Instant Whey 80 v novém balení 2,27 kg.

Vyslyšel tím četné volání po změně obalů a tady jsou. Dózy v balení po 1 kilogramu a druhé balení o hmotnosti 2,27 kg, které plně nahrazuje bývalé balení WPC 80 2 kg + přidaný sáček o gramáži 250 g.

Ale to samozřejmě není zdaleka vše. CFM 80 mnohem lépe chutná a jedná se o špičku - 100% CFM Whey nativní protein zpracovaný nechemickou cestou, se zachováním cenných biologických frakcí, se skvělou rozpustností a nejlepší využitelností pro svaly. Do Vašeho proteinu CFM INSTANT WHEY 80 jsme přidali také komplex sedmi enzymů pro dokonalé strávení proteinu a zabudování bílkovin do svalové hmoty. Jedná se o enzymy: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza a lipáza. Zároveň přibyla v nabídce nová příchuť Cookies, u které si vážně připomenete báječnou chuť dobré sušenky. Nesmím opomenout ani to, že CFM80 je slazeno přírodní Stévií.


Pokud to shrnu, CFM Instant Whey 80 je mnohem lepším nástupcem oblíbeného proteinu WPC 80, naládovaným v praktických dózách s moderním designem, s jasnými předpoklady stát se etalonem na trhu proteinů jako tomu bylo u jeho předchůdce. 

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží