Česká výprava na mistrovství světa NABBA 2010 - 6. medailí a absolutní vítěz !!!

Česká výprava na mistrovství světa NABBA 2010 - 6. medailí a absolutní vítěz !!!

Pavel Vacek | 13. 11. 2015


 Česká výprava na Mistrovství Světa na Maltě federace NABBA, dokázala něco neuvěřitelného ! Získala dohromady tři zlaté a tři bronzové medaile a Jindřich Michálek získal titul Absolutního vítěze !!! A ještě víc nás těší že všichni členové Extrifit Teamu, kteří soutěžili se umístili na medailových pozicích a Vojta Koritenský získal dokonce zlato a je Mistr Světa !!! Vojto obrovská gratulace ! Nemenšího uspěchu dosáhla na svém druhém mistrovství světa Karolína Holubcová, která získala krásné třetí místo a taktéž Martin Holub který získal též bronz. Všem obrovská gratulace !Karolína Holubcová - 3. místo 

Vojtěch Koritenský - 1. místo !

Kristína Kudynová - 3. místo

Jindřich Michálek - 1. místo !

Martin Holub - 3. místo

Jiří Borkovec - 1. místo !

Jindřich Michálek – Absolutní vítěz!!! 

Česká výprava na mistrovství světa NABBA 2010 - 6. medailí a absolutní vítěz !!!

Česká výprava na mistrovství světa NABBA 2010 - 6. medailí a absolutní vítěz !!! Česká výprava na mistrovství světa NABBA 2010 - 6. medailí a absolutní vítěz !!! Česká výprava na mistrovství světa NABBA 2010 - 6. medailí a absolutní vítěz !!! Česká výprava na mistrovství světa NABBA 2010 - 6. medailí a absolutní vítěz !!! Česká výprava na mistrovství světa NABBA 2010 - 6. medailí a absolutní vítěz !!!

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží