British Grand Prix: Výsledky kateorie open

British Grand Prix: Výsledky kateorie open

Pavel Vacek | . .

 Redakce www.Extrifit.cz blahopřeje Tomášovi Burešovi k fantastickému 10. místu při jeho profesionálním debutu na soutěži British Grand Prix v kategorii open. Z přiložených fotografií můžete posoudit, že se Tomáš ve své premiéře mezi profi elitou nedal zahanbit a především díky své perfektní formě a symetrii dokázal zle potrápit své, i o několik kilogramů těžší soupeře. Tomášovi děkujeme za perfektní prezentaci české kulturistiky.

Pod fotogalerií naleznete kompletní výsledky.

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží