Bára Černáková se stala vicemistryní světa !!!

Bára Černáková se stala vicemistryní světa !!!

Pavel Vacek | . .

 Ve španělské Santa Susanně před několika okamžiky skončil úvodní soutěžní den letošního Mistrovství světa juniorů a masters, během něhož se na pódiu představilo devět českých reprezentantů a mezi nimi také členka Extrifit teamu Bára Černáková.

 Je nám potěšením zdůraznit, že i Bára potvrdila špičkovou výkonnost celého týmu a ziskem titulu juniorské vicemistryně světa v kategorii Bodyfitness nad 164 cm, udělala nesmírnou radost nejen nám, fy Extrifit, ale především všem českým fanouškům fitness a kulturistiky.

Báro, děkujeme a blahopřejeme ke skvělému výsledku!
316360_256752907717049_143926925666315_790329_245326168_n.jpg

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží