AUSTRALIAN PRO 2011: FOTOGALERIE

AUSTRALIAN PRO 2011: FOTOGALERIE

Pavel Vacek | . .
Další profesionální soutěž s názvem AUSTRALIAN PRO je za námy a přinesla nám i dalšího vítěze. Ve hře bylo několik zvučných jmen jako Dennis Wolf, Johnnie Jackson, Michael Kefalianod nebo Ben Pakulski. Všichni jmenovaní zajisté byli velmi dobře připraveni ale svou letošní skvělou formu potvrdil Dennis Wolf, který po získání druhého místa na Arnold Classic získal zlato a pojistil si tak účast na Mr. Olympia 2011, stejně jako druhý Johnnie Jackson a třetí Michael Kefalianos. Níže Vám přinášíme fotogalerie jednotlivých závodníků.

titi.JPG

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží