Arnold Classic Europe Amateur 2013 + Mr. Universe 2013

Arnold Classic Europe Amateur 2013 + Mr. Universe 2013

Pavel Vacek | . .


Máme za sebou dlouho očekávaný víkend plný prestižních závodů a vyvrcholení celoročního úsilí členů Extrifit Teamu.

Milan Obořil se bohužel v silné kategorii nedostal do finále, přesto svým výkonem rozhodně nezklamal a je bezesporu příslibem do budoucna.

Vojta Koritenský v silně obsazené kategorii do 85 kg bohužel neobhájil své loňské prvenství, přesto však přinesl našim národním barvám jeden z nejlepších výsledků české výpravy v podobě 5. finálového místa.

Obrovskou radost nám udělal svou stříbrnou medailí v kategorii nad 100 kg Tomáš Kašpar, který prokázal ohromující výkonnostní skok a neskutečně zle proháněl i vítěze kategorie a pozdějšího absolutního vítěze celé soutěže.

Dalším neméně podstatným výsledkem je obhájení titulu Mr. Universe Slavojem Bednářem. Slavoj se stal již dvojnásobným držitelem této trofeje a získal status profesionála federace NABBA.

Všem zmíněným borcům děkujeme za příkladnou reprezentaci značky Extrifit. Bylo to skvělé hoši! 
IMGL3942 1-DSC_9749 Vojta arnold

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží