AKCE TÝDNE NA NAŠEM E-SHOPU: SILNÁ TROJKA - HARDCORE GAIN 21, BCAA 2:1:1, BULGARIAN TRIBU

AKCE TÝDNE NA NAŠEM E-SHOPU: SILNÁ TROJKA - HARDCORE GAIN 21, BCAA 2:1:1, BULGARIAN TRIBU

Pavel Vacek | . .
BCAA_JPG.jpg   SLEVA 150 KČ
Proč jsou větvené aminokyseliny BCAA tak důležité?

K tomu, abyste mohli tvrdě odtrénovat, potřebujete pořádné množství energie. Tato energie je hrazena z glykogenových zásob. Ovšem pouze do momentu, než je glykogen vyčerpán. A právě v tuto chvíli nastupují jako zdroj energie větvené aminokyseliny (BCAA), které tvoří zásadní část svalové tkáně. Proto je jejich doplňování naprosto nezbytné! To platí nejen pro všechny kulturisty, ale také pro každého sportovce, který chce ochránit svou svalovou hmotu před devastací. A stejně tak to platí pro ty, kteří mají v úmyslu spálit podkožní tuk a své svaly vyrýsovat. Za sníženého příjmu energie z potravy (v dietě) je totiž přísun doplňkových aminokyselin BCAA naprosto zásadní a nevyhnutelný. Aminokyseliny BCAA jsou jednoznačně nejdůležitějším a nejuznávanějším suplementem, pro kulturisty zcela nepostradatelným.

Proč právě Extrifit BCAA 2:1:1 caps?

BCAA Extrifit jsou vyvinuty a sestaveny na základě výsledků nejnovějších výzkumů z oblasti sportovní medicíny. Odborníky bylo potvrzeno, že ihned po intenzivním tréninku stoupá spotřeba aminokyseliny L-leucin na dvojnásobek. Právě proto jsou BCAA Extrifit sestaveny v tomto jediném správném poměru 2:1:1 (2x L-leucin, 1x L-valin, 1x L-isoleucin). BCAA Extrifit jsou přesností složení a svou farmaceutickou čistotou na trhu jedinečné. 21 VR - JPG.jpg   SLEVA 318 KČ
PROČ ZROVNA HADCORE GAIN 21 ?
 • 21,1 % proteinů, 70 % sacharidů
 • 0,4% tuku
 • pro extrémně rychlý růst masivní svalové hmoty
 • 21 % proteinů - jedině CFM syrovátka absolutní kvality
 • sacharidy s postupným uvolňováním
 • chuťově nejlepší gainer na trhu
 • neobsahuje žádný aspartam
TRIBU_JPG.jpg  
Extrifit Bulgarian Tribu 90, 75% - bezkonkurenční tribulus, který nesnese srovnání:
 • Originální Bulhar - pouze u Bulharského Tribulu jsou prokázané výsledky na růst svalové hmoty, síly, zvyšování pozitivní tréninkové agresivity, odvahy a libida.
 • Žádné čínské smetí - zdrojem jsou semena od farmářů z bulharských plantáží.
 • Už podle velmi výrazné vůně poznáte, jak silný extrakt to je!
 • 90,75 % saponinů - nejvíce na trhu.
 • 180 mg saponinu protodioscinu v každé kapsli, 36.000 mg v obou baleních!

SLEVA 168 KČ

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží