2009 NPC NATIONALS

2009 NPC NATIONALS

Pavel Vacek | 12. 11. 2015

  Přinášíme Vám čerstvé fotografie z NPC NATIONAL 2009, nejprestižnější amatérské soutěže ve státech. Jako první zde najdete fotografie ze semifinálového porovnávání kategorie SUPER HEAVYWEIGHT a dále z finále a vyhlašování. Fotografie budeme průběžně doplňovatVítězem nejtěžší kategorie SUPER HEAVYWEIGHT a zároveň absolutním vítězem se stal zaslouženě CEDRIC McMILLAN. Gratulujeme k obrovskému úspěchu a vstupu mezi profesionály !


Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží